budowa domów

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość


O firmie

MARKAbud jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w realizacji budowy domów jednorodzinnych a także znacznie większych i bardziej skomplikowanych budynków użyteczności publicznej.

Przynależność do Mazowieckiej Okręgowej Izby Budownictwa gwarantuje jakość wykonywanych usług. Posiadamy uprawnienia Kierownika Budowy oraz Inspektora Nadzoru bez ograniczeń, co pozwala na prowadzenie budowy w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Pomożemy Państwu w procesie uzyskania odpowiednich pozwoleń, prowadzimy całą dokumentację budowlaną i pomagamy przy odbiorach budynku.

Wykonujemy kosztorysy oraz projekty konstrukcyjne.

Jeśli jesteście Państwo szcześliwymi posiadaczami działki budowlanej i wybraliście już projekt to nadszedł czas, aby nam powierzyć resztę. Wykonujemy domy "pod klucz" lub tylko wybrane przez Państwa etapy budowy takie jak:

Stany surowe
Stany developerskie
Instalacje
Prace wykończeniowe
Remonty

Na kazdym etapie budowy służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numery:

+48 607 638 002

lub

+48 502 707 683

mogą Państwo także skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Firma MARKAbud specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych począwszy od stanu surowego, a skończywszy na wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych.

Nasze budowy prowadzimy kompleksowo także od strony materiałowej, gdyż posiadamy własną, doskonale zaopatrzoną hurtownię materiałów budowlanych.

Posiadamy wymagane uprawnienia kierownika budowy i inspektora nadzoru a więc możemy również prowadzić Państwa budowę od strony formalno - dokumentacyjnej.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, działamy na rynku od roku 1999. Nasza siła to stała, solidna ekipa. Z kilkoma pracownikami jesteśmy stale związani już od kilkunastu lat.Opinie: